100

Türkiye’ nin önde gelen Ahşap yapı üreticilerinden BANEVA, ahşap yapı faaliyetlerimizin çatı markasıdır. Yüzlerce ahşap ürün ve ahşap yapı üretiminin yanı sıra ahşap üretiminde kullanılan ürün, hammadde ve bileşenlerin tedariki ile personel ve müşteri ilişkileri departmanlarının yönetimi ve kurumsal faliyetlerimizin sürdürülmesinde önemli rol oynar.  Web sitemize gitmek için tıklayın.

TASARIMDAN ESTETİĞE BİR AHŞAP SERÜVENİ …

BANEVA Ahşap Yapılar, tasarımından üretimine her aşamada kişiye özel ve standart Ahşap Ev, Ahşap Villa, Kütük Ev, Ağaç Ev, Bungolovlar, Prefabrik Ahşap Ev, Ahşap Deck, Ahşap Kabinler, Ahşap Kamelyalar, Ahşap Ofis, Ahşap Cafe ve Sosyal Alanlar, Ahşap Mescid, Ahşap Oyun Evleri, Ahşap Büfe, Ahşap Konteynır, Ahşap Güvenlik ve Bekçi Kulübeleri, Ahşap Ardiye ve Depo, Ahşap Bahçe Yapıları üretmektedir.

Baneva Ahşap, 1997 yılından itibaren ahşap yapı sektöründe faaliyete başlayıp günümüze uzanan süreçte birçok başarıya imza atmış, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği ahşap yapı projeleri ile  kısa zamanda Türkiye’nin saygın Ahşap Yapı firmaları arasına girmiştir.

Web sitemize gitmek için tıklayın.

Ahşap Ev, Ahşap Villa ve Ahşap Ofis, Ahşap Kulübe ve Tüm Ahşap Yapılarda Türkiye’ nin Dünyaya Açılan Markası …

Baneva Ahşap Yapılar, 21 yıllık geçmişinde, tescilli markası ile güvenli, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Tüm ahşap yapılarının yanı sıra, ahşap konut projelerinde mühendislik hesapları yapılmış, her iklim koşuluna uygun, enerji verimliliği yüksek ekolojik yapılarını kendine ait tesislerinde üretmektedir. Üretim tesislerinde, ahşap koruyucu kimyasallar kullanılamayan yapı elemanları, en son teknolojiler kullanarak, eğitimli teknik kadrosu ile sınırsız tasarım çözümleri, hatasız imalat, hızlı ve sorunsuz montaj ile müşteri odaklı hizmetlerini sunmaktadır

KURULUŞLARIMIZI ZİYARET EDİN.

(0216) 630 21 21- 22 / bilgi@tonyaligrup.com